سالها تجربه در حوزه ارز و دیجیتال و ماینیگ به ما نشان داده است که نیاز به آگاهی عمومی و در دسترس قرار دادن اطلاعات برای عموم رمز موفقیت می باشد شرکت فاتح در راستای این اهداف می کوشد تا اطلاعت و دسترسی سریح و واضح برای شما فراهم نماید.

null

Co-managed Mining

مدیریت فارم شما با پرسنل متخصص

از مدیریت فارم خود خسته شده اید؟ مدیریت فارم خود را در هر مرحله ای که هست به ما بسپارید.مجموعه فارم، با بهره گیری از نیروی متخصص در این حوزه و داشتن بیش از 5 سال تجربه، فارم شما را در هر نقطه ای از ایران که باشد، با نیروی مقیم مدیریت می نماید.

null

Immersion mining

خنک کردن ماینر شما با بهترین متد دنیا

در فارم ما، به ماینرهای بالای 60 تراهش سرویس ویژه خنک کردن دستگاه با سیستم ایمرژن کولینگ داده می شود. به زبان ساده، ماینر شما را در روغن مخصوصی جهت خنک شدن قرار می دهیم. دمای پایین تر هش برد ها، طول عمر دستگاه و پاور شما را به هفت سال ارتقا می دهد.

null

Co-Location

نگهداری و مدیریت ماینر شما در فارم

میخوای ماینرت تو بهترین شرایط کار کنه؟ باهات قرارداد میبندیم و ماینرت رو می زاریم تو فارم خودمون و همه ی کارهاش رو هم خودمون برات انجام میدیم. جالبه بدونی که عملن بابت این کار به ما پولی نمیدی، چون ما سرویس های ویژه ای بهت میدیم که درآمد دستگاه شما رو بیشتر می کنه.

null

Repair Center

مرکز تعمیرات

راستی،نگران تعمیر دستگاه هاتون هم نباشین،مدیر واحد تعمیرات ما،یکی از بهترین اساتید دوره تعمیرات لوازم الکترونیک و موبایل فنی و حرفه ای و باعث افتخار ما است که ایشون با ما همکاری میکنن. نظرتون در مورد گارانتی یک ماه روی تعمیرات چیه؟بله یک ماه دستگاه تعمیری شما رو گارانتی می کنیم،با قید در فاکتور

سایر خدمات ما !

“فارم”، با داشتن کادری مجرب در حوزه ی فن آوری اطلاعات و ارتباطاب فعال بوده و مشتریان ما طیف وسیعی از خدمات را در این حوزه از ما دریافت می نمایند.

مشاوره در خصوص راه اندازی فارم، خرید و تامین تجهیزات اسیک و جی پی پو، خدمات مرتبط با کولوکیشن دستگاه های با تراهش پایین با سیستم تبخیری، کولوکیشن دستگاه های با تراهش بالا با سیستم سرمایش ایمرژن

به راحتی ما را انتخاب نمایید!

این فقط بخشی از خدمات و سرویس های فارم می باشد، هرآنچه بخواهید را تامین می نماییم!

null

به شما رایگان سرویس می دهیم

با راهکارهای مختلف، درآمد ماینر شما را افزایش می دهیم
null

کلود ماینینگ!

در فارم ما، بیمه آتش سوزی و سرقت خیال شما را راحت می کند
null

کال سنتر

همه مشتریان ما به پشتیبانی سریع و بدون واسطه دسترسی دارند
null

مدیریت ارتباط با مشتریان

با استفاده از نرم افزار جامع مدیریت ارتباط با مشتریان شرکت “فارم” (فاتح آینده رهیاب مبنا)، همه چیز سر جای خودشه.
null

سفر کنید

با سرویس کلود ماینینگ “فارم” به ماه سفر کنید!
null

Immersion Cooling

ایمرژن کولینک، یکی از مزیت های رقابتی ما است.
فهرست